11.7 C
Brno
Úterý, 3 října, 2023

Pánský striptýz je oblíbenou zábavou na rozlučce se svobodou

Mohlo by vás zajímat:

spot_img

Jestliže jste byli požádáni o to, abyste svému kamarádovi nebo kamarádce svědčili na svatbě, tak vám z tohoto titulu náleží tak částečně se podílet na svatebních přípravách, minimálně nějakou dobrou radou. Více se obvykle angažuje svědkyně nevěsty, ale ani ženichův svědek nemusí stát stranou. Pravidlem v současné době bývá organizování rozlučky se svobodou, což leží právě na bedrech svědků. Jaký program na party vymyslet? Zkuste pánský striptýz!

Pánský striptýz – dobrý tip na rozlučku po nevěstu

Vymyslet zajímavý program na loučení se svobodným životem nemusí být tak složité, když se necháte inspirovat. Existují firmy, které se tímto přímo zabývají. Je to mnohem pohodlnější než tvořit něco sami. Co byste řekli hodinové plavbě party lodí, kde de podává neomezené množství vína, nealka, kávy nebo čaje? A jako hlavní bod akce přijde pak na řadu pánský striptýz. Která žena by se ráda nepodívala na vypracované mužské tělo, když se jí to nabízí přímo na talíři?

Rozlučka se svobodou pro ženicha v luxusním autě

Co nabídnout ženichovi za zábavu, když se bude loučit se svobodou? Spojte luxus a erotiku a pozvěte ho na projížďku prostornou limuzínou Hummer Long, která je dostatečně velká na to, aby zde mohl zároveň proběhnout dámský striptýz. Pobaví se celá zúčastněná pánská společnost, protože do limuzíny se vejde až šestnáct cestujících. Součástí akce je chlazený sekt i možnost rezervace v music clubu. Rozlučka se svobodou pro ženicha tak bude nezapomenutelným zážitkem.

Rozlučka se svobodou pro nevěstu s tancem

Připravit loučení se svobodou pro nevěstu přenechte profesionálům a budete to mít bez starostí. Co takhle ji pozvat na break dance show v music clubu s tanečním parketem? Netradiční pánský striptýz bude příjemným zpestřením akce. Rozlučka se svobodou pro nevěstu ve stylu break dance je vhodná pro každého, kdo miluje tanec.

Už jste někdy byli na rozlučce se svobodou?

- Reklama -spot_img

More articles

- Reklama -spot_img

Nejnovější články